0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

ID : Z040021105

Tirane,  Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient i organizuar ne 1 hapesire, 2 zyra , 1 wc dhe 3 ballkona, me siperfaqe 105m2. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, 1AC. Ambient i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 400 Euro/muaj

 

 

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 105 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate