0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

ID : Z039023100

Tirane,  Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient i organizuar ne 3 zyra , 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 100m2. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, 2AC. Ambient i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 500 Euro/muaj

 

 

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Zyra 3
Banjo 0
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate