0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Bankes se Shqiperise

ID : D028101056

Tirane,  Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Bankes se Shqiperise. Ambient I organizuar ne 1 hapesire dhe 1 Wc, me siperfaqe te brendshme 36m2  dhe jashte 20m2. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake, me pamje nga rruga kryesore. Ambient i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 1800 Euro/muaj

 

Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 56 m²
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate