0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 tek Rr. e Elbasanit, prane Fakultetit te Ekonomikut.

ID : 697021140

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Elbasanit, prane Fakultetit te Ekonomikut. Apartamenti me siperfaqe 140 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, dhome gatimi te vecante, 2 banjo dhe verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje vile, te organizuar me shkalle te brendshme, jepet me qera e mobiluar, ka 3 AC. Ndodhet pak minuta larg Liqenit Artificial, te gjithe sherbimet jane prane.  Apartamenti ka orientim Jug-Lindje.

Cmimi 400 Euro.

 

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 140 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate