0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane BKT

ID : D027024080

Tirane,  Japim me Qera Ambient Biznesi ne  Rr. Petro Nini Luarasi, prane BKT. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 Wc, me siperfaqe 80m2. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 500 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Petro Nini Luarasi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/4

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate