0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

ID : Z038021170

Tirane,  Japim me Qera Ambient Biznesi ne  Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient i organizuar ne 1 hapesire, 3 zyra , 2wc  dhe 2 ballkone, me siperfaqe 170m2. Ambienti  ndodhet ne katin e  2-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake.

Cmimi 1400 Euro/muaj

 

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 170 m²
Zyra 3
Banjo 2
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate