0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Komuna e Parisit, prane Stadiumit Dinamo

ID : Z037052080

Tirane,  Japim me Ambient Biznesi ne Rr. Komuna e Parisit, prane Stadiumit Dinamo. Ambient i organizuar ne 3 zyra dhe 1 Wc, me siperfaqe 80m2. Ambienti ndodhet ne katin e  2-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne parket, i pamobiluar.

Cmimi 350 Euro/muaj

 

 

Adresa :

Rruga Komuna e Parisit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate