0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial

ID : 320052080

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial. Apartament 1+1+dhome gatimi+1wc+1bll, me siperfaqe banimi 80m2, eshte i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Cmimi  650 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 650 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 8
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate