0 prona te gjetura

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. e Durresit, prane kafe “Flora”.

ID : 319101065

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. e Durresit, prane kafe “Flora”. Apartamenti me siperfaqe 65m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Eshte i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar dhe shume komod. Apartamenti ka pamje te bukur te qendres se qytetit. Ndodhet ne qender te Tiranes , ka parkim te mbyllur ne garazh.

Cmimi  35 Euro/nata.

 

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 35 € / dite

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 65 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati N/A
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate