0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambjent Biznesi ne Autostrada Tirane-Durres, prane QTU.

ID : 1123K2000

Tirane, Japim me Qera Ambjent Biznesi ne Autostrada Tirane-Durres, prane QTU.  Ambjenti eshte 1 hapesire 2000 m2 e pershtatshme per magazine si dhe disa ambjete zyrash ne varesi te biznesit, ka lartesi  7m. Magazina eshte e ndertuar vitet e fundit me standartet  Europiane te ndertimit, eshte e shtruar ne beton. Ndodhet prane rruges kryesore, e aksesueshme nga te gjitha llojet e makinave, me pak se 30 min larg qendres. Ka mundesi parkimi

Cmimi 3 euro/m2.

 

Adresa :

Autostrada Tirane-Durres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Info Financiare :

Qira 6 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 2 000 m²
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate