0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane pasticeri Someg

ID : D025051090

Tirane,  Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Abdyl Frasheri, prane pasticeri Someg. Ambient i organizuar ne 2 hapesira dhe 2 wc, i shtruar ne pllake. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re, me siperfaqe 90m2, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

Cmimi  1000 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 90 m²
Zyra 2
Banjo 2
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate