0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambjent Biznesi ne Rr. Petro Korcari, prane Kesh.

ID : 643053030

Tirane, Japim me Qera Ambjent Biznesi ne Rr. Petro Korcari, prane KESH. Ambjenti eshte i organizuar ne nje hapesire dhe nje banjo, me siperfaqe 30 m2 eshte i shtruar ne pllaka. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, jepet me qera bosh. I pershtatshem per cdo lloj biznesi, nuk ka pamje nga rruga kryesore.

Cmimi  135 Euro/ muaj.

 

Adresa :

Rruga Petro Korcari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Info Financiare :

Qira 135 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 30 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate