0 prona te gjetura

QERA / Ambinet Biznesi ne Rr. Mine Peza, prane Kafe Flores

ID : Z035091184

Tirane,  Japim me Qera Ambinet Biznesi ne Rr. Mine Peza, prane Kafe Flores. Ambienti organizohet ne 1 hapesire  dhe 2 wc, me siperfaqe 184m2, i shtruar ne pllake. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambient i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.  

Cmimi 1200 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Mine Peza
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 184 m²
Banjo 0
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate