0 prona te gjetura

QERA / Ambinet Biznesi ne Rr. Durresit, prane Piace-s

ID : Z034091110

Tirane,  Japim me Qera Ambinet Biznesi ne Rr. Durresit, prane Piace-s. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, 2 zyra dhe 1 wc, me siperfaqe 110m2, i shtruar ne pllake. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, me pamje nga rruga kryesore.

Cmimi 800 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 110 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate