0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament Dublex 5+2 ne Linze, prane Freskut

ID : 292D400

Tirane, Japim me Qera  Apartament Dublex 5+2 ne Linze, prane Freskut. Apartament 5+1+dhome gatimi+3wc+3bll+verande, me siperfaqe banimi 400m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 4-rt dhe te 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, oxhak funksional, sistem ngrohje-ftohje chiller, mundesi parkimi te mbyllur ne garazh.

Cmimi 1200 Euro/muaj, i diskutueshem.

Adresa :

Linze, Dajt
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 400 m²
Dhoma 5
Banjo 3
Kati 4 dhe 5
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate