0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Robert Shvarc, prane Kristal Center

ID : D023053036

Tirane, Japim me Qera  Ambient Biznesi ne Rr. Robert Shvarc, prane Kristal Center. Ambient  i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc, me siperfaqe 36m2.  Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. I pershtatshem per zyra, dyqan, etj. 

Cmimi  200 Euro/muaj. 

 

 

Adresa :

Rruga Robert Shvarc
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Info Financiare :

Qira 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 36 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate