0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane kinema Agimit

ID : B081051100

Tirane, Japim me Qera  Apartament 2+1 ne Blv. Bajram Curri, prane kinema Agimit. Ambient  i organizuar ne 2 dhoma  gjumi,  1 sallon, 1 wc dhe 3 ballkone, me siperfaqe 100m2.  Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar, 3AC.

Cmimi  550 Euro/muaj. 

 

 

Adresa :

Blv. Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 550 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 0
Kati 9

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate