0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Raiffeisen Bank

ID : D022041090

Tirane, Japim me Qera  Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Raiffeisen Bank. Ambient  i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc, me siperfaqe 90m2.  Ambienti  ndodhet ne katin perdhe, i shtruar ne pllake.  I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi  500 Euro/muaj. 

 

Adresa :

Rruga Bardhyl
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 90 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1
Nr i kateve 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate