0 prona te gjetura

QERA / Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Mozaikut

ID : B078072100

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Fakultetit te Inxhinjerise. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 100m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC.

Cmimi 350 Euro/muaj. 

 

Adresa :

Rruga Muhamet Gjollesha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 5

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate