0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu

ID : D024D450

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Muhamet Deliu. Ambient i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc, i shtruar ne pllake, me siperfaqe 450m2, ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti ka mundesi reklamimi, eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare.

Cmimi 3 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Muhamet Deliu
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 450 m²
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate