0 prona te gjetura

QERA / 3 Kate te nje Vile ne Rr. Artan Lenja, prane Fakultetit te Inxhinjerise

ID : ES7

Tirane, Japim me Qera 3 Kate te nje Vile ne Rr. Artan Lenja, prane Fakultetit te Inxhinjerise. Vile me siperfaqe totale ndertimi 800m².

Bodrumi organizohet ne 3 hapesira dhe 2wc, me siperfaqe 200m2.

Kati 1-re i viles organizohet ne 1 hapesire, 1 dhome dhe 2wc, me siperfaqe 200m2.

Kati i 2-te organizohet ne 7 dhoma, 2WC dhe 2blk, me siperfaqe 200m2.

Vila eshte e shtruar ne pllake, e pamobiluar. Ka oborr te madhe, i cili mundeson parkim. Oborri i Viles eshte i gjelberuar, me peme frutore. Vila eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.
Cmimi : 2300 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Artan Lenja
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 2 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 600 m²
Dhoma 9
Banjo 6
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate