0 prona te gjetura

Japim me Qera Kapanon ne Autostraden Tirane - Durres, Km 15

ID : 046TR2700

Tirane, Japim me Qera Kapanon ne Autostraden Tirane -  Durres, Km 15. Kapanoni me siperfaqe 2700 m2 dhe lartesi 10m. Ambienti ka oborr te rrethuar. Kapanoni dhe oborri jane te shtruar ne beton. Objekti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti. Ambienti ka cilesi te larte ndertimi.

Cmimi 2 Euro/m2/muaj.

Adresa :

Autostrada TR-DR, KM15
Vore

Qyteti : Vore

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Qira 5 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 2 700 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate