0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr.Sami Frasheri, prane Shkolles “11 Janari”

ID : 117051060

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr.Sami Frasheri, prane Shkolles “11 Janari”. Apartament 1+1+1WC, me siperfaqe 60m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i shtruar ne pllake dhe totalisht i mobiluar, 1AC. Orientohet ne Jug-Perendim.
Cmimi 450 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 60 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate