0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 1+1 Ne Bulevardin Zogu i Pare, prane Sheshit Skenderbej.

ID : 318091062

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Bulevardin Zogu i Pare, prane Sheshit Skenderbej. Apartmaneti me siperfaqe 62 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, ne qender te Tiranes prane te gjitha sherbimeve. Eshte i shtruar ne parket, te gjitha elektroshtepiaket jane te disponueshme. Apartamenti jepet me qera ditore, ne cmim ka te perfshire internetin, pastrimin nje here ne jave, faturat e energjise elektrike dhe te ujit. Nese jeni ne Tirane per pak dite kjo eshte nje oferte shume e vlefshem.

Cmimi 39 Euro/nata.

 

Adresa :

Bulevardi Zogu I
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 39 € / dite

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 62 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate