0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri, prane Adidas

ID : 1610101300

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri, prane Adidas. Ambient me siperfaqe 300m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet prane rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
Cmimi 3200 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 3 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati -1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate