0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri

ID : Z030101055

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Myslym ShyriAmbient me siperfaqe 55m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, 1 zyre, 1Wc dhe 1 blk. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, ka mundesi reklamimi.
Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 55 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate