0 prona te gjetura

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike.

ID : 5162102060

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike. Apartamenti organizohet ne 1 dhoma gjumi, 1 dhome dite, gatim me vete, 1 banjo dhe 2 ballkone, ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, jepet  i mobiluar dhe me periudha te shkurtra ditore. Godina ku ndodhet prona ka akses të menjehërshëm në rrugët kryesore. Te gjitha sherbimet jane te perfshire ne cmim. 

Cmimi 35 Euro/nata.

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 35 € / dite

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 60 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 5

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate