0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 1+1 ne Blv Zogu i Pare.

ID : 5163091045

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Blv Zogu i Pare. Apartameni me siperfaqe 45 m2 organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite dhe 1 banjo, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Cdo sherbim eshte i perfshire ne cmim dhe oferta jepet me qera me periudha te shkurtra mujore. Avantazh i apartamentit eshte vendndodhja ne rruge kryesore, prane stacionit te autobuzit duke bere te lehte komunikimin me zona te ndryshme te Tiranes.

Cmimi 600 Euro/muaj.

 

Adresa :

Bulevardi Zogu I
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 45 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate