0 prona te gjetura

Tirane, Japim me Qira 1+1 ne Rr. Kodra e Diellit, pjese e kompleksit Kodra e Diellit.

ID : 317F068

Tirane, Japim me Qera 1+1 ne Rr. Kodra e Diellit, Pjese e kompleksit Kodra e Diellit. Apartamenti eshte I organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe nje oborr me siperfaqe 68 m2 i shtruar ne parket. Jepet me qera totalisht i mobiluar, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartameni ka vendndodhje ne nje zone te re te zhvilluar te Tiranes. Ka mundesi parkimi ne zone.

Cmimi 400 Euro.

Adresa :

Rruga Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 68 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate