0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rrugen Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik.

ID : 393F110

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rrugen Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. Super apartament 110 m2 te ndara ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe nje ballkon, totalisht i mobiluar. Apartamenti  ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, me pamja panoramike nga Liqeni  Artificial, larg zhurmes se Tiranes. Ndertimi eshte shume cilesor sipas standarteve me te fundit te ndertimit.  Apartamenti eshte shume i ndricuar nga drita natyrale kjo dhe per shkak te orientimit ne Lindje dhe fasadave te shumta te xhamit. Ne cmim ofrohet parking per makine dhe pishina ne ambjentet e kompleksit.

Cmimi 7500 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Selite e Vjeter
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate