0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Asim Vokshi prane Shkolles Harry Fultz.

ID : 683092114

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Asim Vokshi  prane Shkolles Harry Fultz. Apartamenti  2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 2 banjo, ka siperfaqe 114 m2. Ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ndertim cilesor sipas standarteve te fundit , ndodhet apartamenti. Ky apartament jepet me qera i mobiluar. Prona ndodhet ne nje kompleks banimi ne nje zone te zhvilluar dhe shume atraktive.

Cmim 380 euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Asim Vokshi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 380 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 114 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 6

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate