0 prona te gjetura

Japim me Qira Magazine ne Komunene Kashar, prane Univers Reklama.

ID : 045K260

Tirane, Japim me Qira Magazine ne Komunen Kashar, prane Univers Reklama. Magazina me siperfaqe 260 m2 eshte e organizuar ne nje open space me lartesi 5 m. Eshte e shtruar ne beton dhe mundeson parkim personal. Magazina mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi. Cmimi  500 Euro/muaj.

 

Adresa :

Kashar
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 260 m²
Zyra 1
Banjo 0
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate