0 prona te gjetura

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Adem Jashari, prane Parkut te Tiranes.

ID : 315051057

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Adem Jashari, prane Parkut te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Siperfaqja 57 m2 ndahet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo, ambjenti ndricohet nga drita natyrale dhe eshte totalisht i mobiluar. Apartamenti ka dalje direkt ne rruge dhe ka te gjitha sherbimet e zones. Cmimi  285 Euro/muaj i diskutushem.

 

Adresa :

Rruga Adem Jashari
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 285 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 57 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate