0 prona te gjetura

QERA / Vile 3 Kat ne Rr. Pjeter Budi, prane liqenit te Farkes

ID : E52

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Pjeter Budi, prane liqenit te Farkes. Vile me siperfaqe totale ndertimi 390m² dhe oborr me siperfaqe 500m².

Kati 1-re i viles organizohet ne 1 dhome gjumi, 1dhome ndenje, 1WC dhe 1 blk.

Kati i 2-te organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2WC dhe 1blk.

Kati i 3-te organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 WC dhe verand.

Vila eshte totalisht e mobiluar, mundeson parkim te mbyllur ne garazh.

Cmimi : 1400 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 390 m²
Dhoma 6
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate