0 prona te gjetura

QERA / Kati i 3-te i nje Vile ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

ID : B063021150

Tirane, Japim me Qera katin e 3-te te nje Vile ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje,1 dhome  gatimi, 2wc dhe 2 ballkone, me siperfaqe 150m². Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i shtruar ne pllake dhe parket,  4AC, ka mundesi parkimi.

Cmimi  1000 Euro/muaj .

 

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate