0 prona te gjetura

QERA/ Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi

ID : B062023123

Tirane,  Japim me Qera Apartament  2+1 ne Rr. Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi. Apartament 2+1+ 2wc+ 1 blk, me siperfaqe 120m², i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te  te nje pallati te ri, me ashensor.
Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Hoxha Tahsim
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate