0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Selite e Vjeter, prane Xhamise.

ID : 162F105

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Selite  e Vjeter, prane Xhamise. Ambient me siperfaqe 105m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 200 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Selite e Vjeter
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 105 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate