0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri, prane BKT

ID : Z025071220

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri, prane BKT. Ambient me siperfaqe 140m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, ka mundesi reklamimi. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 Wc. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 140 m²
Banjo 0
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate