0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne autostraden Tirane-Durres

ID : M003B2700

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne autostraden Tirane-Durres, ne Rr. Industriale. Ambienti eshte I ndare ne 2 kate.

Kati i pare ka siperfaqe 1200m2, i organizuar ne 2 zyra, 1 open space dhe 1 wc.

Kati i dyte ka siperfaqe 1500m2, i organizuar ne 1 open space dhe 1 wc.

Ambienti eshte bosh, i organizuar me shkalle te brendshme, ka oborr te gjelberuar, mundeson parkim  te hapur ne oborr. Ambienti ka mundesi reklamimi dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme.

Cmimi  kati I-re 2 Euro/m2 dhe kati i II-te 1,5 Euro/m2.

 

Adresa :

Autostrada Tirane-Durres, ne Rr. Industriale
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira Na kontaktoni

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Zyra 2
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate