0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik

ID : 094F075

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake and parket, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, sistem ngrohje dhe ftohje qendrore chiller.

Cmimi 350 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 75 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate