0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit

ID : Z024021120

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Elbasanit. Ambient me siperfaqe 120m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, 1 zyre dhe 2 wc. Ambient I pershtatur per call center, me te gjitha pajisjet per te ushtruar kete aktivitet.
Cmimi 900 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 900 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 1
Zyra 1
Banjo 2
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate