0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 ne Blv. Bajram Curri, prane ETC

ID : B057021091

Tirane,  Japim me Qera Apartament 1+1 ne Blv. Bajram Curri, prane ETC.  Apartamenti me siperfaqe 91m² organizohet ne 1dhome ndenje dhe ngrenie,1 dhome gjumi , 1 wc dhe nje verande relaksuese 60m2. I shtruar ne  pllake, ndodhet ne katin e 5-te  te nje pallati te ri, me ashensor. Apartamenti  eshte  teresisht i mobiluar dhe ne zone qendrore ku ofrohen te gjitha sherbimet e nevojshme.
Cmimi 350 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 91 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate