0 prona te gjetura

QERA /Ambient biznesi ne Rr. Kavajes.

ID : B003

Tirane, Japim me Qera Ambient biznesi ne Rr. Kavajes. Ambient me siperfaqe 100 m2, i shtruar ne pllake,ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Ambienti eshte i organizuar nje hapesire dhe nje wc. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. 

Cmimi 550 euro/ muaj. 

 

Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 550 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 1
Zyra 1
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate