0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Todi Shkurti

ID : V005024900

Tirane, Japim me Qera Vile 4 Kat ne Rrugen Todi Shkurti, prane Tregut Elektrik. Vile me siperfaqe totale ndertimi 900m² me oborr dhe terrace me siperfaqe 70m².

Kati 1-re i viles organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1dhome ndenje, 1 kuzhine gatimi,1WC dhe 1 blk.

Kati i 2-te organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1WC dhe blk.

Kati i 3-te organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 studio, 1 WC dhe blk.

Dhoma e gatimit eshte e pajisur me te gjitha paisjet elektroshtepiake. Oborri eshte i zbukuruar me lule dhe peme frutore. Ka vendparkim dhe nje depo. E pershtatshme per banim ose per biznes si kopesht, cerdhe, qender kursesh etj
Cmimi : 1300 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Todi Shkurti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/4

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 900 m²
Dhoma 9
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate