0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 4 Kat ne Rr. Kodra e Diellit, prane Rezedences Kodra e Diellit

ID : 147053420

Tirane, Japim me Qera Vile 4 Kat ne Rr. Kodra e Diellit, prane Rezedences Kodra e Diellit. Vile me siperfaqe totale ndertimi 720m2 dhe oborr me siperfaqe 420m2, eshte e shtruar ne pllake.

Kati perdhe i viles ka nje garazh me 3 poste parkimi te mbyllura.

Kati 1-re i viles organizohet ne 1 soxhorno me oxhak funksional, 1 ambient gatimi, 1 ambient ngrenie dhe 1 WC.

Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, 2 WC dhe verande.

Kati i 3-te ka 1 zyre(60m2) dhe verande.

Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme druri, eshte e pajisur me sistem ngrohje dhe ftohje chiller, oxhak funksional dhe 7AC, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te hapur ne oborr.

Cmimi 4000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Kodra e Diellit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 4 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 720 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 4
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate