0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambjent Zyre Dublex ne Bllok

ID : 6250512300

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre Dublex ne Bllok. Zyre me siperfaqe 2300m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin 0 dhe 1  te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne 2 ambiente. Zyra ka mundesi reklamimi, hyrje te detikuar, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi 27600 Euro/muaj.

Adresa :

Bllok
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 27 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 2 300 m²
Banjo 0
Kati 0 dhe 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate