0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl

ID : Z018041120

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl. Ambient me siperfaqe 120m², ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambienti i organizuar ne 3 hapesira dhe 2WC eshte i pershtatshem per zyre.
Cmimi 500 Euro, i negociueshem.

Adresa :

Rruga Bardhyl
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Zyra 3
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate