0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Artan Lenja

ID : 2559074094

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Artan Lenja, prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Ambient me siperfaqe totale 94m2, eshte i shtruar ne pllake dhe ndodhet ne katin e dyte te nje vile dy kateshe. Ambienti eshte i organizuar ne 4 zyra, 2 WC dhe 1 ballkon, ka 1AC dhe nje 1 k/bufe, ndodhet prane rruges kryesore dhe ka mundesi reklamimi. Cmimi 45000 Leke/muaj. 

Adresa :

Rruga Artan Lenja
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/4

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 320 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 94 m²
Zyra 4
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate