0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Tefta Tashko Koco, prane Zyrave te Punes

ID : D010023045

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Tefta Tashko Koco, prane Zyrave te Punes. Ambient me siperfaqe 45m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC.
Cmimi 380 Euro.

Adresa :

Rruga Tefta Tashko Koco
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 380 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 45 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate