0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. George W. Bush, prane Plaza Hotel

ID : 632022197

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. George W. Bush, prane Plaza Hotel. Zyre me siperfaqe 197m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Ambjeti organizohet ne 4zyra+2WC+2blk+depo. Zyra eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, mundesi parkimi .
Cmimi 1970 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga George W. Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 970 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 197 m²
Zyra 4
Banjo 2
Kati 8
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate